Bende Özledim’den Ağlatan Leyla ile Mecnun Finali…

150920131015486408739_3

Nadir takip ettiğim yerli dizilerden biri olan Leyla ile Mecnun‘un saçma sapan nedenlerden ötürü birden yayından kaldırılmasına bende pek çok insan gibi şaşırmış hatta şok olmuş ve ciddi anlamda kızmıştım. (O günden beride TRT izlememeye gayret ederim) Fakat akabinde gelişen “Bende Özledim” atağı içime bir su serpmişti.

150920131015486408739_3

TRT’nin diziyi yayından kaldırması nedeniyle aslında pek çok soru cevapsız kalmıştı. Fakat “Bende Özledim” bu akşamki bölümünde “Leyla ile Mecnunun Finalini” gösterince soruların büyük kısmı yanıtlanmış oldu. Kimileriniz “abartı” diyebilir ama dizide gösterilen 3 dakikalık o final sahnesi, çoğu dizi arasında şu ana kadarki izlediğim en iyi ve en duygulu final sahnesiydi.Düşüncem o ki çoğu izleyicininde gözü doldu. Eğer Leyla ile Mecnun böyle final yaparak TRT’den ayrılsaydı; Türkiye Çökerdi…

-Bir arkadaş resmen duygularıma tercüman olmuş:-

Ali ATAY‘ın ve Ahmet Mümtaz Taylan‘ın muhteşem oyunculuğu, senarist Burak AKSAK‘ın muhteşem ötesi kurgusu.. Hikayelerdeki İsmail Abi’nin, Hırsız Yavuz’un, Aksakallı Dede’nin, Leylaların hatta Kağanla Erdal Bakkalın gerçekte ne yada kim oldukları… En vurucu olanıda Mecnun’un aslında nasıl bir hayatı olduğu.. Lafı fazla uzatıp odunluğumu daha fazla belli etmeden seni videoyla baş başa bırakıyorum. İyi Seyirler !

[media url=”https://www.youtube.com/watch?v=BJkGWHPhtTA”]

R.Caner YILDIRIM

Yorumlarınızda insanları yada markaları incitecek ögelere yer vermemenizi rica ederim :) Hem zaten takmayın canım kafanıza hiç bir şey sizden önemli değil ;) Bir de okuduğunuz için teşekkür ederim, bant genişliğinize sağlık :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir